| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiary połączeń | 1/4 1/2 |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Wybierz | Aluminium |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| Port | Qingdao |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Port | Qingdao |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Zakres | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| WYPRZEDANIE | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |