| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Czarna stal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Wszystkie manometry ze stali nierdzewnej wypełnione cieczą |
|---|---|
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | wszystkie manometry ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Rozmiar sprawy | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Temperatura otoczenia. | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Materiał rurki Bourdona | Brąz fosforowy |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Zakres | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
|---|---|
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Port | Qingdao |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |