| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Elektryczny miernik ciśnienia |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 60 mm 1,6% |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr wypełniony gliceryną |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |