| Napełnienie olejem | Brak możliwości uzupełnienia oleju |
|---|---|
| Klasa dokładności | ±1,6% |
| Średnica | 63 mm 100 mm |
| Zakres skali | Ciśnienie 0 .. 1000 Bar |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Materiał rurki Bourdona | Brąz fosforowy |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Size | 40mm-250mm |
|---|---|
| Company Type | Manufacturer |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Rozmiar tarczy | 2 mm (± 50 mm) |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Materiał obudowy | Pudełko ze stali nierdzewnej i podłączenie |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 4" |
| Precyzja | 1,0/1,6/2,5 |
| Zakres | 0 - 100Mpa |
| Rodzaj oleju | Dostępne do napełniania olejem |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Wielkość | 63 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Czarna stal |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Brak możliwości uzupełnienia oleju |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Spód |