| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Plastikowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 150 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 23 mm |
| Materiał | Stal / Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, CE, ISO |
| Rozmiar tarczy | 28 mm |
| Materiał | Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar tarczy | 38 mm |
| Materiał | Stal / Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |
| Wielkość | 60mm |