| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Rozmiar | 63 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Tworzywo | Czarna stal |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Czarna stalowa obudowa i miedziane połączenie |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Stalowe |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Okno | Szkło, Plastik |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| świadectwo | CE, ISO9001:2008 |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Z powrotem |
| Tworzywo | obudowa ze stali nierdzewnej i mosiądz |
|---|---|
| Połączenie | Z powrotem |
| Zakres ciśnienia | Mikro niskie ciśnienie |
| Dokładność | 2,5% |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |