| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Port | QingDao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Typ spółki | Producent |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 50 mm |
| Jakość | 1 rok |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Oryginalne miejsce | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |