| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Uchwyt | Dolne mocowanie |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Jakość | 1 rok |
| Nitka | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Rozmiar tarczy | 2 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar | 2 mm (± 50 mm) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 63 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala 4 cale |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Olej | Jako wymagane |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 80 mm lub 80 mm/100 mm |