| Dokładność | +/- 2,5% |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | NPT, BSP |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rodzaj montażu | Mocowanie dolne lub tylne |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Size | 40mm-250mm |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
|---|---|
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Jakość | 1 rok |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Materiał okna | Akryl |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełniony olejem | gliceryna lub krzem |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Rozmiar połączenia | 1/4 cala |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Typ spółki | Producent |
| Dokładność | +/- 2,5% |
| Materiał obudowy | stali |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Port | QingDao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Typ spółki | Producent |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |