| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 50 mm |
| Jakość | 1 rok |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Uchwyt | Dolne mocowanie |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Jakość | 1 rok |
| Nitka | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Rozmiar tarczy | 2 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala 4 cale |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Olej | Jako wymagane |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |