| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Połączenie | Spód |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/2 cala NPT |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar wątku | 1/2 |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Napełniony olejem | Zindywidualizowane |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Połączenie | Mosiądz |
| Typ mocowania | Spód |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60 mm/2,5 cala |
| Materiał | Zestaw ze stali nierdzewnej z łącznikiem mosiężnym |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełniony olejem | Gliceryna |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Połączenie | Spód |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Materiał okna | Akryl |
| Jakość | 1 rok |