| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM |
| Rozmiar | 2" 1,5" 1" |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Tworzywo | SS316 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Czarna stal |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Tworzywo | stal w kolorze niebieskim |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 50mm |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Tworzywo | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | mały manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-38mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |