| Gwarancja | 10 lat |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Manometr barowy |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-28mm |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Zakres | Zindywidualizowane |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Wielkość | 100mm |
| Uchwyt | mocowanie tylne |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
|---|---|
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Połączenie | Spód |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |