| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Możliwość Supply | 50000 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | VVKA |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarcza | 65 mm lub 80 mm/ 100 mm |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
|---|---|
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja jakości | 12 miesięcy |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Możliwość Supply | 30000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Shandong |