| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Materiał okna | Akryl |
| Jakość | 1 rok |
| Materiał elementarny | 304SS |
|---|---|
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Materiał elementarny | 304SS |
|---|---|
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Port | Qingdao, Chiny |
|---|---|
| Wypełnienie | gliceryna lub silikon lub suchy |
| Wielkość | 100mm |
| Połączenie | 1/2 cala NPT |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
| Twój pomysł | Przystępne. |
|---|---|
| Wielkość | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| Rozmiar tarcza | 4 cale / 100 mm |
|---|
| Materiał | Czarna obudowa Stel, miedziane elementy wewnętrzne i połączenie. |
|---|---|
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Rurka Bourdona | Brąz fosforowy |
| Montowanie | dół, tył |
| Dokładność | 2,5% |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
|---|---|
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Materiał elementarny | 304SS |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |