| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Wstawianie | Wracaj. |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO CE |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | VVKA |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |