| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Size | 40mm-250mm |
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
|---|---|
| Połączenie | Dolne mocowanie |
| Jakość | 1 rok |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala |
|---|---|
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar wątku | 1/2 |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Materiał rurki Bourdona | Brąz fosforowy |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Size | 40mm-250mm |
|---|---|
| Company Type | Manufacturer |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |