| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Jakość | 1 rok |
| Materiał okna | Akryl, szkło |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
|---|---|
| Wypłata | różne metody płatności |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 100 MPa |
| Materiał tarczy | Aluminium |
|---|---|
| Wypłata | różne metody płatności |
| Wielkość | 60 mm 100 mm |
| Standard gwintu | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
| Dokładność | ± 2,5% 1,6% |
|---|---|
| Wielkość | 60 mm 100 mm |
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Okno | Szkło lub plastik |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Wielkość | 100mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
|---|---|
| Rozmiar połączenia | 1/4 cala |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Rodzaj montażu | Mocowanie dolne lub tylne |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Gwarancja jakości | 12 miesięcy |
| temp. pracy | 20-140 ° F (-6,67 do 60 ° C) |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
| Uchwyt | Dolne mocowanie |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Jakość | 1 rok |
| Nitka | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |