| Pressure Range | As Required, Mpa, Bar, Psi, Kg Etc. |
|---|---|
| Size | 40mm-250mm |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Factory | Yes, We Are Factory |
| Case Size | 60mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 65 mm lub 80 mm/ 100 mm |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
|---|---|
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Gwarancja jakości | 12 miesięcy |
| temp. pracy | 20-140 ° F (-6,67 do 60 ° C) |
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Materiał tarczy | Aluminium |
|---|---|
| Wielkość | 60 mm |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala |
| Rodzaj montażu | Bezpośredni dół lub tył |
| Rozmiar połączenia | 1/4 cala NPT |
| Olej | Jako wymagane |
|---|---|
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Rozmiar tarczy | 2 |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Port | Qingdao |