| Tworzywo | stal czarna lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
|---|---|
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 100mm |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Materiał okna | Akryl, szkło |
| Nitka | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
|---|---|
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Jakość | 1 rok |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Połączenie | Dolne mocowanie |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Zakres | Zindywidualizowane |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
|---|---|
| Dokładność | ±1,6% pełnej skali |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
| Jakość | 1 rok |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
|---|---|
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Połączenie | Spód |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |