| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 100mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Wielkość | 100mm |
|---|---|
| Otwarcie | 1.6 |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Materiał | Czarna stal lub obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wskaźnik | Aluminium |
| Uchwyt | Radialny lub odwrotny |
| Zastosowanie | Odpowiednie do pomiaru zarówno dodatniego, jak i ujemnego ciśnienia |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Zastosowanie | Odpowiednie do pomiaru zarówno dodatniego, jak i ujemnego ciśnienia |
| Wskaźnik | Aluminium |
| Napełniony olejem | Olej/ sucha |
| Uchwyt | Radialny lub odwrotny |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
|---|---|
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
|---|---|
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
| Lokalizacja połączenia | Spód |
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Okno | Szkło lub plastik |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |