| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 300 barów, 400 barów. |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
|---|---|
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja jakości | 12 miesięcy |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
|---|---|
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | ±2,5% lub ±1,6% pełnej skali |
| Zwilżone części | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 80 mm lub 80 mm/100 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 65 mm lub 80 mm/ 100 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Uchwyt | Wracaj. |