| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Rozmiar sprawy | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Temperatura otoczenia. | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Okno | Szkło lub plastik |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Wielkość | 100mm |
| Port | Qingdao, Chiny |
|---|---|
| Wypełnienie | gliceryna lub silikon lub suchy |
| Wielkość | 100mm |
| Połączenie | 1/2 cala NPT |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełniony olejem | gliceryna lub krzem |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zakres | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| WYPRZEDANIE | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Wielkość | 80mm |
|---|---|
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
| Materiał elementarny | 304SS |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
|---|---|
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Materiał elementarny | 304SS |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
|---|---|
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Gwarancja jakości | 12 miesięcy |
| temp. pracy | 20-140 ° F (-6,67 do 60 ° C) |
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 4"(100mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |