| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Uchwyt | Spód |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia akumulatora |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia pokrywy |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65 mm 80 mm 100 mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowy próżniozmierzacz ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr membranowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Typ spółki | Producent |
| Użycie | Urządzenia pomiarowe |
| Materiał | stali węglowej, stali nierdzewnej itp. |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |