| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 60 mm |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr z gumową osłoną |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Dokładność | 1% |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
|---|---|
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |