| Tworzywo | stal czarna lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Clamp Size | 50.5mm/64mm |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Connection | Bottom |
| Oem | Yes |
| Materiał elementarny | 304SS |
|---|---|
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |
| Limity ciśnienia | Podciśnienie, 0-1000 barów |
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Over Pressure | 1.5×FS |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
| Connection Location | Bottom |
| Size | 2.5" |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Mieszkania | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz + analogowy wskaźnik wiązki |
| Wielkość | 80mm |
| Gwarancja jakości | 12 miesięcy |
| Połączenie | M20*1,5, 1/2,1/4 lub inny |