| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | specjalny manometr ciśnienia |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Manometr próżniowy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |