| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Ciśnieniomierz 40 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Dokładność | 1,6% |
| Wątek połączenia | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | wskaźnik ciśnienia gazu lpg |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Wnętrza z mosiądzu, ze stali nierdzewnej |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr membranowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej i elementy wewnętrzne ze stali nierdzewnej lub mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr suchościeralny |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Tworzywo | Pełna stal nierdzewna |
| Rozmiar | 80 MM |