| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 150 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Czarna stal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr membranowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Nazwa produktu | Ciśnieniozmierzacz o średnicy 1 cala |
|---|---|
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-25mm |
| Montowanie | Wracaj. |
| Port | QINGDAO |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 300 barów |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | ogólny manometr ze stali nierdzewnej |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Zalety | Odporny na wilgoć, odporny na zużycie, ekologiczny, o wysokiej trwałości |