| Nazwa produktu | Wszystkie manometry ze stali nierdzewnej wypełnione cieczą |
|---|---|
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 2,5%/1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
| Nazwa produktu | Miniciśnieniomierz |
|---|---|
| Wielkość | 41 mm |
| Materiał | stali |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |
| Nazwa produktu | mini manometr |
|---|---|
| Wielkość | 38 mm |
| Materiał | Stalowe |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Dokładność | 4% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 150 mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | elektryczny manometr kontaktowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Zakres ciśnienia | 0~100Mpa,bar,mbar,psi itp. |
| Dokładność | 1,6% |