| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Materiał łącznikowy | Mosiądz |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Zakres | Zindywidualizowane |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
|---|---|
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Napełniony olejem | gliceryna lub krzem |
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| Port | Qingdao, Szanghaj, Ningbo, Kanton |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, CE, ISO |
| Rozmiar tarczy | 28 mm |
| Materiał | Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Tworzywo | obudowa ze stali nierdzewnej i mosiądz |
|---|---|
| Połączenie | Z powrotem |
| Zakres ciśnienia | Mikro niskie ciśnienie |
| Dokładność | 2,5% |
| Rozmiar tarcza | 63 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 300 barów, 400 barów. |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Port | Qingdao, Chiny |
|---|---|
| Wypełnienie | gliceryna lub silikon lub suchy |
| Wielkość | 100mm |
| Połączenie | 1/2 cala NPT |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |