| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 65mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60 mm/2,5 cala |
| Materiał | Zestaw ze stali nierdzewnej z łącznikiem mosiężnym |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Port | Qingdao |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Okno | Szkło lub plastik |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Temperatura pracy | 0-200°C |
| Zakres ciśnienia | niestandardowe |
| Wielkość | 100mm |