| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Rozmiar tarczy | 4 cale |
|---|---|
| Materiał okna | Szkło hartowane |
| Kolor tarczy | Biały |
| Wymiar sprawy | 4 |
| Okna | szkło bezpieczne lub szkło |
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Spód |
| Wstawianie | Wracaj. |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Dokładność | ±4% |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |