| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 4"((100mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 60 mm 1,6% |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Tworzywo | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 300 barów |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | wakuometr |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 22mm 23mm 25mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | mosiądz chromowany |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | wskaźnik ciśnienia gazu lpg |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 60 mm |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |