| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Producing Experience | 11 Years |
| Rodzaj oleju | Dostępne do napełniania olejem |
| Uchwyt | Dół do tyłu |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
|---|---|
| Materiał gwintu | Mosiądz |
| WYPRZEDANIE | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Materiał Ruchowy | Mosiądz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr wypełniony gliceryną |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nitka | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Rodzaj | Urządzenia pomiarowe |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 60mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej i elementy wewnętrzne ze stali nierdzewnej lub mosiądzu |