| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Wszystko ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 60mm |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wybierz | Aluminium |
| Port | Qingdao |
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Port | Qingdao |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Dokładność | ±4% |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
|---|---|
| Wielkość | 150 mm |
| Uchwyt | Spód |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ± 0,4% pełnej skali |
| Precyzja | 2,5% |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 63 mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
|---|---|
| Precyzja | 2,5% |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 63 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wielkość | 100mm |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
|---|---|
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
|---|---|
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Główny rynek | na całym świecie |
| Otwarcie | 1.6 |
| Wypłata | różne metody płatności |