| Zakres pomiaru | jako żądania |
|---|---|
| Główny rynek | na całym świecie |
| Wielkość | 100mm |
| Rodzaj montażu | Połączenie dolne lub tylne |
| Zastosowanie | Pomiar ciśnienia przemysłowego |
| Dokładność | ±4% |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Rodzaj | Ściskanie przepony |
|---|---|
| Port | Qingdao/Szanghaj/Ningbo |
| Połączenie | Spód |
| Materiał tarczy | Aluminium |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT BSP ... |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| Wstawianie | Wracaj. |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Wypłata | różne metody płatności |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowy próżniozmierzacz ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Rozmiar tarczy | 2,5 cala 4 cale |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | 30inHG (próżnia) Do 15000 psi |
| Uchwyt | Dolny lub osiowy |
| Olej | Jako wymagane |
| Materiał łącznikowy | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Dokładność | ±4% |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |