| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2 mm (± 50 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Słowo kluczowe | Ciśnieniomierz |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stalowa obudowa z łączem mosiężnym |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 60 mm/2,5 cala |
| Materiał | Zestaw ze stali nierdzewnej z łącznikiem mosiężnym |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Wewnętrzna plastikowa torba, karton eksportowy na zewnątrz. Paleta opcjonalna. |
| Czas dostawy | 5-30 dni |
| Zasady płatności | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Możliwość Supply | 30-50k miesięcznie |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Okno | Szkło, Plastik |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| świadectwo | CE, ISO9001:2008 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | wszystkie manometry ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |