| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 60 mm |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr z gumową osłoną |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Dokładność | 1% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr sejsmiczny wykonany w całości ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 2,5 cala (60 mm) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Twój pomysł | Przystępne. |
|---|---|
| Wielkość | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |