| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiary połączeń | 1/2 |
| Wątek połączenia | BSP/NPT/G/M |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
|---|---|
| Wstawianie | Wracaj. |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Dokładność | ±4% |
| Typ wskaźnika | Zmiennik |
|---|---|
| Wątek połączenia | niestandardowe |
| Uchwyt | Spód |
| Materiał | Czarna stalowa stal |
| Port | Qing Dao, Szanghaj |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 100mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Zestaw stalowy i łącznik mosiężny |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Ruch i połączenie | Stal nierdzewna |
| Nitka | Jako wymagane |
| Połączenie | Spód |