| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał obudowy | stalowa obudowa |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Precyzja | 4% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar tarczy | 38 mm |
| Materiał | Stal / Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 3000 psi |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Nazwa produktu | mini manometr |
|---|---|
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-25mm |
| Montowanie | Wracaj. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0~315bar |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar nominalny | 80mm |
| Dokładność | 1%, 0,5%, 0,4%, 0,2%, 0,1%, 0,05% w opcji |
| Wyświetlacz | 4-5 cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |