| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Jakość | 1 rok |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Jakość | 1 rok |
| Mount | Bottom Back |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | mały manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-38mm |
| Rozmiar nominalny | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Wstawianie | Wracaj. |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Dokładność | ±4% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 38 mm |
| Materiał | Stal / Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
|---|---|
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Twój pomysł | Przystępne. |
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Więcej szczegółów | Dostępne Dostosuj |
| Dokładność | ±4% |
| jednostka skali | Bar, Psi itd. |
| Typ wyświetlacza | Analog |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Zakres pomiaru | jako żądania |
| Dokładność | ±4% |
| Wypłata | różne metody płatności |