| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 300 barów |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Rozmiar tarczy | 1,5 "-6" cali |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Rozmiar połączenia | 1/4 1/2 "cal NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Zakres | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Produkcja doświadczenia | 11 lat |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 22mm 23mm 25mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | mosiądz chromowany |
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 23 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia Chiny |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 80mm |