| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | manometr wypełniony gliceryną |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 4'" lub wykonane na zamówienie |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Nazwa produktu | miernik ciśnienia elektrycznego |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Wnętrza z mosiądzu, ze stali nierdzewnej |
| Wymiar sprawy | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Okna | Szkło |
| Dokładność | 1,6% |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej/obudowa ze stali |
| Miechy | brąz fosforowy/stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr membranowy |
| Sprawa | Stal nierdzewna |
| Wielkość | 100mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 4"(100mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Pudełko SS i wewnętrzne części SS |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | przemysłowy manometr ciśnienia |
| Sprawa | SS304 |
| Wielkość | 60mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 200 psi |
| Montowanie | dolnej lub tylnej |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | ogólny manometr stalowy |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |