| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | Miernik ciśnienia 60 mm |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Dokładność | 1% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | cyfrowy miernik ciśnienia |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -20°C~60°C |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Rozmiar nominalny | 65mm |
| Dokładność | 1%, 0,5%, 0,4%, 0,2%, 0,1%, 0,05% w opcji |
| Wyświetlacz | 4-5 cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | wskaźnik ciśnienia gazu lpg |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Czarna stal |
|---|---|
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Wracaj. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Ciśnieniomierz 40 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |