| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr z przyłączem mosiężnym |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Wielkość | 100mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dokładność | 1,6% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Wskaźnik | Aluminium malowane na czarno |
|---|---|
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Dokładność | ±2,5% pełnej skali |
| Rurka Bourtona | Stal nierdzewna |
| Spawalniczy | Spawanie laserowe |
| Skala | wydrukuj zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Wielkość | 23mm25mm28mm38mm |
| Nitka | 1/8'g/npt/m |
| Port | QINGDAO, SZANGHAJ, NINGBO |
| Dokładność | ±4% |