| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Czarna stal |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Spód |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Uchwyt | Dolne mocowanie |
| Jakość | 1 rok |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Okno | Szkło, Plastik |
| Wymiar sprawy | 60mm |
| świadectwo | CE, ISO9001:2008 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 2,5 cala (63 mm) |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Koperta SS i elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Napełnienie olejem | Dostępne do wypełnienia |
| Materiał | obudowa ze stali nierdzewnej i złącze z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 250Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr napełniony olejem |
| Wielkość | 60 mm 1,6% |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | manometr odporny na wstrząsy |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 60 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Ciśnieniomierz |
| Wielkość | 60mm |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |