| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | elektroniczny miernik ciśnienia |
| Wielkość | 100mm |
| Wypłata | różne metody płatności |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 100mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wymiar sprawy | 150 mm |
| Materiał | Czarna stal i mosiądz |
| fabryka | Tak, jesteśmy fabryką |
| Gwarancja | 1 Y |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej |
| Zakres ciśnienia | Próżnia / Pozytyw |
| Rurka Bourdona | Miechy |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | mikro manometr niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | stal nierdzewna lub stal czarna |
| Dokładność | 1,6% |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
|---|---|
| Wymiar sprawy | 80mm |
| Dokładność | 1,6% |
| Wątek połączenia | NPT,BSP(G,PF),BSPT(ZG,PT)1/2" |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Wielkość | 22mm 23mm 25mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | mosiądz chromowany |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Wielkość | 60mm |
| Zapłata | różne metody płatności |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej i elementy wewnętrzne ze stali nierdzewnej lub mosiądzu |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |