| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr wypełniony gliceryną |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nitka | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Rodzaj | Urządzenia pomiarowe |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nitka | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Zakres ciśnienia | jako żądania |
| Wielkość | 63 mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Jakość | 1 rok |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nitka | 1/4''BSP /NPT/G/M... |
| Zakres ciśnienia | jako żądania |
| Wielkość | 63 mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 100 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Wskaźnik | Aluminium Czarne |
|---|---|
| Dokładność ciśnienia | 2,5% |
| kapsułka | Mosiądz lub stal nierdzewna |
| Wielkość | 63mm 100mm 150mm |
| Materiał obudowy | stal czarna lub stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | -0,1-100 MPa |
| Wymiar sprawy | 63 mm |
| Temperatura otoczenia. | -10℃~60℃ |
| Gwarancja | 1 rok, 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | Cyfrowy manometr |
| Materiał | Pełna stal nierdzewna |
| Wielkość | 60mm |
| Rodzaj | Manometr próżniowy |
|---|---|
| Materiał | Stalowa obudowa z mosiężnym złączem |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 40 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |
| Zakres ciśnienia | Wykonane zgodnie z wymaganiami, Mpa, bar, psi, kg itp. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Materiał | Czarna stal |
| oryginalne miejsce | Wyprodukowano w Chinach |
| Rozmiar tarczy | 50 mm lub wykonane zgodnie z wymaganiami |