| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Manometr glicerynowy ze stali nierdzewnej |
| Tworzywo | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 100Mpa, bar, mbar itp |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | manometr kapsułkowy niskiego ciśnienia |
| Połączenie | Spód |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM |
| Rozmiar tarczy | 63 mm |
| Materiał | Koperta ze stali czarnej/nierdzewnej |
| Usługa | pełną obsługę posprzedażową |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | mały manometr |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | 22-38mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Rozmiar tarczy | 38 mm |
| Materiał | Stal / Mosiądz |
| Olej | Bez oleju. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 300 barów |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Nazwa produktu | specjalny manometr ciśnienia |
| Materiał | Chromowany mosiądz |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Zakres ciśnienia | 0 ~ 3000 psi |
| Montowanie | Wracaj. |
| Rodzaj | mini manometr |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Okna | Szkło |
| Zakres | 0-1000bar |
| Produkcja doświadczenia | 10 lat |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nazwa produktu | manometr wypełniony gliceryną |
| Materiał | Koperta ze stali nierdzewnej, elementy wewnętrzne z mosiądzu |
| Nitka | 1/2''PT/NPT/G/M |
| Rodzaj | Urządzenia pomiarowe |